środa, 24 września 2014

Autumn is coming..

Wczoraj był pierwszy dzień jesieni.. no i jakżeby inaczej, pogoda - też jesienna. Od rana padało i było tylko 10 stopni. Brr ja nie wiem co to będzie zimą, chyba zamarznę.. Niestety nadchodzą znienawidzone przeze mnie pory roku. Może zima w tym roku też będzie łaskawa i w ogóle nie przyjdzie, jak w ubiegłym roku? Chyba marne szanse. Gdy są takie ponure dni to cały czas chce się spać.. Łóżko ma wtedy dużą siłę przyciągania :))
Dzisiaj na szczęście słońce świeci, ale jest niewiele ponad 5 stopni, a rano było 2! Ech, może jeszcze nie wszystko stracone i jeszcze ujrzymy na termometrze plus 20 stopni :)
Dzisiaj niezbyt dobrze się czuję, bo mam "kobiece dni", a muszę jeszcze wybrać się do lekarza medycyny pracy, a potem spotkanko z Kubą :)

W następnych postach planuję zrobić recenzję filmu, mini recenzję gry The Sims 4, recenzję lakieru do paznokci i jakiś pościk tematyczny. Wielkimi krokami zbliża się też podsumowanie miesiąca, instagram mix oraz denko, więc nie będę się nudzić, hehe ;)
Chociaż tak sobie myślę, żeby zamienić instagramowy mix na serię "Okiem aparatu" - będą to zdjęcia przypadkowo uchwyconych momentów, chwil, rzeczy... Sposobała mi się ta seria na blogu Ani W. myślę, że jest przyjemniejsza.. A na instagramie ostatnio mnie mało :<
Ok, w takim razie uciekam i życzę miłego dnia i do wieczora!
Zapraszam na mojego aska   http://www.ask.fm/rezee06


3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.