piątek, 26 września 2014

Co się dzieje w Polsce?!

Pewnie słyszeliście o mężczyźnie, który zgwałcił 8-miesięczną dziewczynkę... Był to jej wujek...
Albo o kobiecie, która trzymała zwłoki trojaczków (noworodków, swoich dzieci) w zamrażalniku w lodówce...
Albo o pijanym kierowcy, który śmiertelnie potrącił rodziców 3-letniego chłopczyka..
Przykłady można mnożyć i mnożyć... Zapytam się - dlaczego? Dlaczego ludzie są tak okrutni i popełniają takie czyny? Co ich do tego popycha?
Dlaczego zamiast takie wydarzeń było mniej, jest ich coraz więcej?
Nie wiem.. Ale wiem jedno.. Że tacy ludzie powinni dostać najsurowszą karę na swoje czyny. Za gwałt niemowlaka - śmierć poprzedzona torturami... Za osierocenie chłopca - dożywocie robót społecznych.. Za trzymanie dzieci w zamrażalniku - surowe więzienie dla kobiet... Ale gdzie tam.. Pójdą, odsiedzą swoje za nasze podatki, wyjdą i będą robić to samo. Przecież więzienie to nie kara. To wręcz przyjemność tam iść. Telewizorek, jedzonko, zajęcia kulturalne, wycieczki.. No żyć nie umierać! Moim zdaniem państwo powinno zmienić kary na bardziej rygorystyczne i wprowadzić karę śmierci, np poprzez spalenie na stosie, krzesło elektryczne, gilotyna, śmierć poprzez ćwiartowanie ciała poczynając od nóg.. Dlaczego mamy dawać takim ludziom szansę na poprawę? Oni na to nie zasługują.. Powinni przeżyć to co ich ofiary. Takie jest moje niezmienne zdanie i stanowisko w tej kwestii.
STOP PRZEMOCY!
STOP GWAŁTOM!

STOP PIJANYM KIEROWCOM! 
STOP ZNĘCANIU SIĘ I MORDOWANIU!5 komentarzy:

 1. takich zwyrodnialców to wyplewić... wyniszczyć... jak można krzywdzić małe, bezbronne dzieci?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam slow na takich ludzi. Jedyne w co mozemy wierzyc to to, ze zostana sowicie ukarani.

  Zapraszam: gertrama.blogspot.com
  obserwujemy? Odp u mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. W pewnej części masz rację, ale nie do końca. Wtedy każdy z Nas byłby MORDERCĄ. Nie uważasz? Zabił, to zabijMY go. Z naciskiem na MY. I co wtedy? Nas też będzie trzeba zabić, bo takiego chcieliśmy prawa? Kto zabił tego zabijemy... I tak koło by się zamykało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ech, coraz więcej takich rzeczy sie wyrabia. A sąd jest jaki jest, sprawa z Wiśniewską nadal trwa,a wszystko już wiadome. Porazka jakas. Zmienilam nazwe, zapraszam na nowy post;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.