poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Wielkie plany!

Nie uwierzycie co sobie postanowiłam.. W sumie sama w to nie wierzę, bo nie wiem jak ja to zrobię. Z resztą już próbowałam na początku roku i zawaliłam.. Pomyślałam sobie, że w zimie wznowię moje ćwiczenia. W lecie już nie było sensu i czasu. Chłodne dni wydały mi się do tego najlepsze. Większość czasu będę siedziała w domu i wtedy mogę potrenować, by na lato mieć już ładny brzuszek. Dodatkowo zacznę biegać. Będzie to uzupełnienie albo nawet podstawą ćwiczeń domowych. No i dieta. Z tym będzie gorzej, ale jakoś się zmobilizuję. Zaczynam 1 września. Nie ma bata, musi się udać!


Moje postanowienia:

 •  ćwiczenia głównie na BRZUCH, ramiona i pośladki, 6 dni w tygodniu - niedziela odpoczynek.
 • bieganie 3-4 razy w tygodniu, wieczorem gdy córka zaśnie.
 • racjonalne odżywianie: rezygnacja ze słodyczy (tzn. lody, drożdżówki, czipsy i  wszelkiego rodzaju czekolady; dopuszam tylko gorzką czekoladę), ograniczenie smażonych rzeczy - raz w tygodniu, góra dwa, wprowadzenie do diety owoców, ciemne pieczywo ( z tym nie będzie problemu, bo już dawno się na nie przerzuciłam) i duuuużo wody oraz MAŁE posiłki co 3  godziny.


Do tego będę regularnie zapisywać swoje osiągnięcia i treningi w Dzienniczku Ewy Chodakowskiej.
Nie mam internetu i będzie mi ciężej zaplanować i wykonywać ćwiczenia.. Zawsze posiłkowałam się filmikami z youtube, jak każdy.. Ale nie ma sytuacji bez wyjścia, wydrukuję sobie i pospisuję jakieś zestawy ćwiczeń i git :)

Tym razem muszę wytrwać!4 komentarze:

 1. Powodzenia ;) Ja jakoś nigdy nie mogę zabrać się za ćwiczenia (efekt lenistwa xd ); D

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam mamy, które biegają z dziećmi :) Jakbyś chciała możesz łączyć to ;)
  Ja też mam postanowienia, ale dopiero na rok szkolny ;) Stwierdziłam, że czas się wziąć za siłownię. Czekam do września bo mamy w szkole darmową :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też chcę zacząć ćwiczyć :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.