poniedziałek, 19 maja 2014

Małe kłopoty i ogłoszenia parafialne

Witajcie po dłuższej nieobecności!
Tym razem nie była ona spowodowana moim brakiem weny lub brakiem chęci,  lecz brakiem dostępu do internetu! Nie bede mówić co się stało, bo to dość skomplikowane. Najważniejsze, że już jestem :) Musiałam zakupić tableta z internetem i teraz trzeba sobie jakoś radzić na tym sprzęcie,  hehe. Dzisiejsza notka jest jedynie informacją dla Was, że żyję i że teraz posty będą pojawiać się w miarę regularnie,  mniej wiecej 2, 3 razy w tygodniu. Na pewno pojawi się dosyć obszerny haul oraz w końcu jakaś notka tematyczna!
Tak dawno nie odwiedzałam Waszych blogów, że aż się stesknilam i koniecznie muszę to narobić ;) A co u mnie? Tak pokrótce powiem, że poznałam pewną osobę i w końcu jestem szczęśliwa. Teraz idziemy razem przez życie. Jednym słowem - zakochałam się, i to na maksa <3Edit: Niestety mój net jest tak słaby,  że nie chce mi tu dodać zdjęć, także posty będę dodawać wtedy, kiedy będę się widzieć z moim chłopakiem,  (czyli do 3 razy w tygodniu) gdyż on mi będzie użyczac swojego niezawodnego internetu, kochany mój :D


PS Miało być zdjęcie,  ale dopiero w piątek widzę się z moim Lubym, także dziś ogłoszenia parafialne i zapraszam na post w piątek ;) Jutro  postaram się poodwiedzać i pokomentowac Wasze blogi. Trzymajcie się!

4 komentarze:

 1. Witaj po przerwie,gratuluje szczęsliwie zakochanej:-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęścia kochana ;*
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też troche czasu tu nie zaglądałam,ale powracam.. :) W takim razie czekam na kolejny wpis:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.