piątek, 15 listopada 2013

Wspomnienia

Jak ten czas szybko leci.. Pamiętam jakby to było wczoraj, jak szłam do technikum cała zestresowana nową szkołą. Pamiętam wycieczkę integracyjną do Karpacza, na której było zajebiście - nigdy jej nie zapomnę ♥ Pamiętam tegoroczne i ubiegłoroczne wakacje, każdy dzień spędzony w szkole w świetnym towarzystwie.. Pamiętam ubiegłoroczne bierzmowanie i wycieczkę do Belgii i Anglii. Czasem, gdy najdą mnie wspomnienia, przeglądam foldery zdjęć z tamtego okresu. I muszę powiedzieć, że miło wspominam tamte chwile, nawet jeśli nie zawsze coś wychodziło. Spędziłam je cudownie. Lubię do nich wracać.. 

Podzielę się z Wami kilkoma wybranymi fotkami:

 wakacje Łeba 2012
 zdjęcia są autentyczne, robione przeze mnie :P

 spacer po górach Karpackich :P nogi właziły do dupypiękne widoczki w Karpaczu. w tym miejscu spotkaliśmy małżeństwo z W-11 z dziećmi :PW planach mam notki na temat poszczególnych wspomnień. Wtedy szczegółowo podzielę się z Wami moimi wspomnieniami i zdjęciami :) 

A teraz weekend czas zacząć! :)  Nie wiem czemu pisze to tak entuzjastycznie, bo mam jutro z rana zajęcia z matmy i muszę jeszcze odrobić zadanie :D 
Założę się, że pójdę dziś spać nad ranem, jak wczoraj i znów będę chodzić na rzęsach. Ech, jutro sobie to odbiję ;) A w planach na ten wieczór, oprócz zadań  matmy, mam małe SPA, czyli to co kobiety lubią najbardziej ;) 
A teraz odwiedzę Wasze blogi, bo mam zaległości i to spore!
Życzę Wam udanego weekendu10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.