poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Pozytywne zawirowanie szczęściaZdjęcia troszkę złej jakości, gdyż operuję aparatem z telefonu, ale myślę, że nie ma to aż takiego znaczenia ;)
Zdjęcie obrazuje moje mieszane uczucia do pewnej osoby. Mam małe zawirowanie w głowie i w sercu, raczej w pozytywnym sensie ;-) Przyjaźń, tęsknota, miłość? Które uczucie przeważa? A może wszystkie na raz, po trochu? Wszystko przyjdzie w swoim czasie. Prędzej czy później. Nie wolno niczego na siłę przyspieszać. Mam nadzieję, że się ułoży i przynajmniej część mojego życia będzie na swoim miejscu. U Jego boku.

Dzisiejszy dzień pomimo braku słońca, jest dosyć upalny ;/ Kolejne dni mają przynieść trochę deszczu, więc powietrze się trochę ochłodzi i będzie ok ;) Nie lubię upałów, źle je znoszę, szczególnie teraz..
A więc siedzimy w domku i nie mamy co robić, więc zamulamy. To już końcówka, trzeba się oszczędzać, nie ma co! Ale jeszcze parę rzeczy trzeba ogarnąć.. Byle tylko się wyrobić w terminie, żeby nie było niespodzianki ;-)


                                        

   kolejny dzień "simsowania" i łasuchowania

 cała prawda <3"Miłość istnieje jedynie wtedy, jeśli istnieje iskierka nadziei - bodaj najmniejsza - że zdobędziemy z czasem ukochaną osobę. "


4 komentarze:

  1. cała prawda <3 http://diaryofanni.blogspot.com/ + czy mogłabyś kliknąć na baner sklepu vintageshop.pl po prawej stronie mojego bloga ? byłabym ci bardzo wdzięczna. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.