środa, 17 września 2014

Upór osła ponad wszystko...

Poprzedni post wywołał wieeeelkie oburzenie wśród fotoblogowych matek. Od razu pojawiły się sprzeczne komentarze, atak na moją osobę i moje dziecko.. Nie uważam, żebym przesadziła pisząc na ten temat.. To jest mój blog i mogę na nim pisać co chcę, a już na pewno wyrazić to co myślę na dany temat. Wy niekoniecznie. Więc niech fotoblogowe mamusie nie piszą, że mają prawo wyrazić TU zdanie. Ale dobra, temat skończony, nie będę sobie psuć kolejnego dnia.

Na nerwy działają mi laski, które uważają, ze wszystko wiedzą najlepiej i argumentują to tym, że są starsze ode mnie (ze 2 lata?). Na początku staram się być miła, ale gdy z uporem osła bronią swojego zdania, włącza mi się czujka. Ale już przeginką jest, gdy zaczynają wytykać mi moje błędy, chociaż same idealne nie są.. Wtedy już uruchamia się we mnie agresor. Momentalnie zamieniam się w pełną nienawiści i gniewu osobę. Ja sobie nie pozwolę i nie życzę takiego czegoś względem mojej osoby. Zachowuje się w stosunku do innej osoby przyzwoicie, więc oczekuje tego samego. Ale niee, jak już ktoś nie ma argumentów to zaczyna walić z grubej rury, po trupach dążyć do celu, byleby tylko zranić i dobić druga osobę.. To jak walka z wiatrakami. Choćbym bardzo chciała, to nie przemówię im do rozumu. Tak, podobno zachowuje się, jakbym pozjadala wszystkie rozumy.. Ale przynajmniej ten rozum mam! Ale też czasami nie chce uchodzić za niewiadomo kogo i dążę do zgody.


PS   I to się tyczy nie tylko dziewczyn, ale i gówniarskich facetów..

Wczorajszy wieczór był dla mnie czymś strasznym.. Nie mogę uwierzyć, że ludzie potrafią być tak PODLI i ZJADLIWI..
W następnej notce co nieco o tym, co mnie wkurza na facebooku... Być może pojawi się nawet dziś wieczorem. Miłego dnia :)


hmm, chyba znów zetnę włosy do tej długości... :)

1 komentarz:

  1. olej ich wszystkich :)
    a wlosy warto podciąć, ladnie ci tak :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.