niedziela, 4 maja 2014

Majówka

No hej Wam!
Jestem już w domku :) Wróciłam od siostry i przyznam, że bardzo miło spędziłam te kilka dni. Wypoczęłam, wybawiłam się.. I od razu chciałam Was przeprosić za moją nieobecność na blogu. Miałam internet, ale nie miałam czasu i weny cokolwiek tu napisać.
Dziś jest już troszkę późno na notkę, ale chciałam Wam pokrótce napisać co robiłam w weekend majowy. Niestety pogoda była DO KITU, ale z tego powodu wcale się nie nudziłam! :)
Tak więc 2-go maja wybrałam się z rodzinką na zamek Piastów w Brzegu. Były jakieś pokazy z okazji święta Flagi Polskiej. Głównie poszliśmy tam obejrzeć występ mojej siostrzenicy. Było zimno w cholerę, dlatego skorzystaliśmy z okazji zjedzenia darmowej grochówki wojskowej ;) Była pyszna! Potem poszliśmy do muzeum, zwiedzić zamek Piastów. Miałam okazję zobaczyć go drugi raz, gdyż kiedyś już byłam w nim ze szkołą. Wystawy były bardzo ciekawe. Można było zobaczyć cały ród królów i jak kiedyś oni żyli. Zeszliśmy też do podziemi, gdzie znajdowały się ich trumny.
Porobiłam parę zdjęć, ale niestety fotki ze mną nie nadają się do publikacji :D Ale macie kilka z dziedzińca zamkowego:Ogólnie w majówkę są obchodzone Dni Księstwa Brzeskiego czy jakoś tak i to z tej okazji wszystkie atrakcje. Przez cały weekend majowy były koncerty różnych artystów. Wejściówki były za darmo. Ja akurat załapałam się na Enej. Był to mój pierwszy taki koncert i powiem Wam, że było zajebiście <3 Mimo kiepskiej pogody wszyscy świetnie się bawiliśmy. Udało mi się zrobić zdjęcie wokaliście grupy, jest niezbyt wyraźne, ale jest pamiątka. Przed Enej grała Ewelina Lisowska, ale niestety nie zdążyliśmy na nią pójść.. Może kiedyś się uda :) Czekam na majówkę za rok!Podsumowując majówkę, nie żałuję, że pojechałam :) Było super! Oby za rok była lepsza pogoda, no i atrakcje równie ciekawe.


A Wy jak spędziliście majówkę?
***Z racji tego, że jutro zaczynają się matury, chciałabym życzyć wszystkim maturzystom pomyślnego zdania egzaminów!2 komentarze:

  1. wojskowa grochówka to jest coś ! :D
    _____________
    www.allex096.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ♥
Odwiedzam każdego kto zostawi po sobie ślad :)
Jeżeli spodobał Ci się mój blog - zaobserwuj.